Uvedení telefonů Google Pixel 3a a Pixel 3a XL je naplánováno na 7. května/mája. Telefony by měly být levnější než jejich předchůdci Pixel 3 a Pixel 3 XL. Měly by mít také nižší specifikace. Možným důvodem pro prodej těchto levnějších modelů může být i to, že jejich prémioví sourozenci nemají na trhu takový úspěch jak se očekávalo.

A když už jsme u těch prodejů, podíváme se na snímky obchodního balení přístroje Google Pixel 3a. Některé z parametrů telefonu už známe například díky Geekbench výpisu. Dnes je doplníme o ty, které lze vyčíst na prodejní krabici. A nezapomeneme ani na ceny, za které se telefony budou prodávat ve Spojených státech.

Na krabici je uvedeno, že Pixel 3a bude mít 5,6 palcový displej a jeho rozlišení by mělo být 2220×1080 pixelů s poměrem stran 18,5:9. Podle předchozích informací by telefon měl pohánět procesor Snapdragon 670 se 4 GB RAM. Balení potvrzuje 64 GB interní paměti. Potvrzena je i fialová barva, o které se dříve jen spekulovalo. Baterie by měla mít kapacitu 3000 mAh s rychlým 18 W nabíjením.

Podle fotky na krabici bude mít Google Pixel 3a jeden snímač hlavního fotoaparátu a tlačítko pro zapnutí a vypnutí bude mít žlutou barvu. Snímač otisků bude na zadním panelu. A jak by mohly vypadat ceny? Podle odhadů se na americkém trhu bude verze 3a prodávat za 399 dolarů a model Pixel 3a XL za 479 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.