Existuje v dnešní době snad nějaký nadšenec do technologií bez chytrých hodinek nebo náramku ? Pravděpodobně bychom museli hledat opravdu pořádně a mezi nejpoužívanějšími kousky jsou i u nás určitě modely řady Amazfit patřící pod křídla a do ekosystému všeumělů ze Xiaomi. A my pro vás dnes máme nabídku bleskových prodejů na model Huami Amazfit Bip z e-shopu Tomtop za velice slušnou cenu.

Huami Amazfit Bip může nabídnout 1,28-palcový barevný dotykový displej čitelný i na přímém slunci, vestavěný duální navigační GPS + Glonass modul, senzor na monitoring srdečního tepu, speciální sportovní režimy na spoustu aktivit, připojení pomocí Bluetooth 4.0, podporu chytrých notifikací nebo voděodolnou certifikaci IP68. Baterie by pak měla vydržet až 45 dní při střídmém používání. Tělo hodinek je vyrobeno z polykarbonátu, takže váží pouhých 32g a k dostání je poměrně široká škála barevných kombinací.

V nabídce e-shopu Tomtop jsou pak momentálně chytré hodinky Huami Amazfit Bip díky bleskovým prodejům k mání jen za 59.99 dolarů, takže pokud jste po něčem podobném pokukovali, tak je na to právě teď ten ideální moment k pořízení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.