Podle všeho bychom se měli velmi brzy dočkat vydání nové generace chytrého náramku od Xiaomi, ale kdy přesně Xiaomi Mi Band 4 udeří zatím není známo. Každopádně už verze Mi Band 4 prošla certifikačním procesem na Bluetooth připojení v průběhu března a my tak víme, že bude využívat Bluetooth 5.0 a bude vybavena NFC čipem. A dnes dorazily další nové informace, které naznačují blížící se vydání tohoto náramku.

Tyto informace pochází ze serveru DroidShout a pokud se chlapci nemýlí, tak by k vydání Mi Band 4 opravdu nemělo chybět mnoho. Náramek totiž už úspěšně prošel i certifikací taiwanské agentury NCC a k dispozici jsou už i první obrázky testovaného modelu a jeho vnitřností. Ty také potvrzují přítomnost NFC čipu, ale podle všeho by měl být limitován pouze na čínskou verzi. Což by až tak nevadilo, protože bez podpory Google Pay je u nás stejně NFC poloviční.

Více detailů o Xiaomi Mi Band 4 zatím není k dispozici, ale podobně jako minulé generace se určitě bude snažit přijít s něčím novým a neotřelým. Nebo alespoň vybrousí k dokonalosti extrémně úspěšné předchozí modely. Těšíme se.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.