Ačkoliv si ještě fanoušci značky OnePlus budou muset pár dnů počkat na nový vlajkový model OnePlus 7 (Pro), tak už se vše pomalu začíná chystat na bombastickou představovačku 14.května. A s tím je samozřejmě spojen i nárůst odhalených či potvrzených specifikací těchto chystaných telefonů, což nám dělá jen a jen radost. Včera jsme se dozvěděli, že OnePlus 7 Pro bude mít 3x optický zoom a dnes se k nám dostaly další informace poměrně nečekanou cestou.

Na světlo se totiž dostala celostránková reklama přímo v New York Times a díky ní tak výrobci mají možnost navnadit případné zákazníky několik reklamními slogany. Na přidaném obrázku je ale vidět i rozebraný model telefonu, takže se z něj dají odvodit i další informace. Jasně je viditelný například výsuvný model selfie kamerky, trojité senzory zadního fotoaparátu nebo USB Type-C port. Podle všeho dojde i na větší baterii než je obvyklé a bohužel se opět nedočkáme sluchátkového 3.5 mm audio jacku.

Doprovodný text je pak jasně cílen na současnou obsesi předraženými ohebnými telefony Samsungu či Huawei a OnePlus slibují „cenu určitě pod $2000“. Což není zase až tak velký cíl, takže budeme velmi zvědavi jak si právě v této kategorii One Plus 7 (a hlavně Pro verze povede). Další sliby zahrnují „nulové rámečky a vykousnutí“, „žádné zbytečnosti“, „nulový lag“, „žádný bloatware“ a také „žádnou náhodnou hudbu“, ať už to znamená cokoliv. No tak uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.