Odolná série telefonů Armor z produkce značky Ulefone je i mezi českými zákazníky známá a oblíbená a její poslední zástupce Armor 6 vydaný na začátku roku se opět dočkal pozitivního přijetí. A čínský výrobce už se pomalu chystá na vydání jeho nástupce, nebo spíše jeho vylepšené verze. A Ulefone Armor 6E bude poměrně překvapivě nabízet lepší parametry, ale i stejnou nebo nižší cenu. Takže co můžeme od tohoto odolného kousku čekat ?

Po designové stránce bude Ulefone Armor 6E navazovat na Armor 6 v mnoha ohledech, včetně vzhledu samotného telefonu a jeho barevných kombinací. Dočká se ale vylepšení procesoru z Helio P60 na nejnovější Helio P70, které má i vyšší takty jader na 2.1 GHz oproti 2 GHz spolu s lepším výkonem AI. A podle prvních testů v Antutu dokonce šlape na paty Snapdragonu 855, takže opravdu nepůjde o žádné „ořezávátko“. Telefon také dostane do vínku 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, což je dostatek pro průměrně náročné uživatele.

Ulefone Armor 6E také bude mít duální zadní fotoaparát se senzory Samsung 16 Mpix + 2 Mpix, 8 Mpix selfie přední kamerku, 5000 mAh kapacitu Li-Pol baterie s podporou 10W Qi bezdrátového nabíjení, tedy stejné parametry jako má Armor 6. Dále se pak dočkáme systému Android 9 Pie a NFC čipu, takže bude možné platit pomocí Google Pay a další vymoženosti.

Online předprodeje Ulefone Armor 6E by měly odstartovat 6.května a pro začátek firma nabídne speciální cenu 199 dolarů limitovanou na prvních 3000 kusů. Takže pokud pokukujete po odolném telefonu značky Ulefone, tak by se vám tento kousek mohl určitě zamlouvat. Více informací samozřejmě k dispozici na oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.