Ohodnoťte článek

Značka Redmi, která připravuje svou letošní vlajkovou loď, vydala na čínském Weibo první video teaser. Ten, kromě v poslední době všudypřítomných Avengers, odkazuje na již vydané telefony a v závěru se objeví i zatím neznámý přístroj s vyskakovací kamerou.

Pokud je to tedy skutečně chystaný Redmi s procesorem Snapdragon 855, mohly by být potvrzeny spekulace o jeho předním fotoaparátu. To, jaká bude jeho konstrukce se řeší už pěkně dlouho a informace jsou poněkud protichůdné. Nejprve se tvrdilo, že půjde o pop-up kameru. Ovšem vzápětí to bylo vyvraceno s tím, že telefon bude mít kruhový výřez.

Kromě toho, že vyskakovací kamera je ve videu zcela zřetelná, lze si povšimnout i velmi subtilních rámečků kolem displeje. To by mohlo potvrdit i slova šéfa Redmi, Lu Weibinga, který se nechal slyšet, že chystaný telefon bude mít solidní výkon, lepší fotoaparáty a vysoký poměr obrazovky vůči tělu. To vše za rozumnou cenu. Poslední informace však tvrdí, že značka připravuje i telefon s procesorem Snapdragon 730, který by měl být brzo uveden v Indii, a to by mohl právě tajemný telefon z teaseru, který bude uveden ještě před přístrojem s SD855.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.