Dnes máme opravdovou lahůdku pro všechny správné paranoiky mezi našimi čtenáři, protože to že nikoho nevidíte ještě neznamená, že po vás nejdou. A kromě spolehlivé čepice ze staniolu můžeme dnes doporučit i jeden šikovný elektronický gadget, protože taková rušička GPS a mobilního signálu se jen tak nevidí. Navíc je ve slevě v bleskových prodejích e-shopu Tomtop, takže jejím pořízením ani nepřijdete na buben.

Malá ruční rušička sledování je opravdu kompaktním zařízením, které každý správný paranoik schová do kapsy u staniolem vyztužené bundy, Efektivně odstíní sledování pomocí GPS + Beidou satelitů a poradí si takém s GSM/CDMA 2G signálem, „kapsa“ neviditelnosti je zhruba 5-10 metrů. Rušička je také poměrně energeticky nenáročná a pro jistotu v balení dostanete i nabíječku do auta, spolu s trojicí antén a klasickým nabíjecím adaptérem.

V nabídce e-shopu Tomtop je pak tento dárek všem konspiračním teoretikům momentálně k mání jen za 17.99 dolarů v bleskových prodejích, takže pořízení malého technologického pláště neviditelnosti je vskutku levnou záležitostí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.