Kvalitních sluchátek není nikdy dost a v tomto oboru asi není nutné značku Sennheiser příliš představovat. Jejich produkty se dají najít za velmi slušné ceny i v nabídce čínských e-shopů a my pro vás dnes máme jednu takovou nabídku z e-shopu Cafago, navíc ještě vylepšenou o slevový kupón. Konkrétně se jedná o sluchátka Sennheiser CX 3.00, která určitě nezklamou.

Sluchátka Sennheiser CX 3.00 se mohou pochlubit ergonomickým in-ear designem, takže přesně sednou do uší a také spolehlivě vyruší okolní ruchy. Díky 9.9 mm zvukovému driveru také nabídnou výborný zvuk se zvýrazněnými basy, které by asi nikdo od podobných sluchátek nečekal. Neurazí ani pouhých 12 g váhy, extra náušníky různých velikostí v balení, šikovná přenosná krabička nebo 1.2 metru dlouhý kabel s 3.5 mm jackem. V nabídce jsou sluchátka v bílém, černém a červeném provedení.

V nabídce e-shopu Cafago jsou pak sluchátka Sennheiser CX 3.00 momentálně k mání jen za 20.39€ pomocí slevového kupónu CC158, který platí až do 31. května. Doprava je klasicky samozřejmě v ceně, takže pokud hledáte výborná sluchátka za dobrou cenu, tak se těmito Sennheisery nemůžete šlápnout vedle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.