Už v polovině tohoto měsíce se předpokládalo, že telefony OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro budou oficiálně uvedeny 14. května/mája. Následně společnost hlásila, že 23. dubna/apríla oficiálně oznámí přesný termín představovačky. A tak se i stalo. Je skutečně potvrzen 14. květen/máj a navíc společnost ještě sdělila, že prezentace telefonů proběhne ve čtyřech městech.

Konkrétně jde o města New York, Londýn, indický Bengalúr a Peking. V prvních třech jmenovaných městech proběhne akce téměř ve stejný čas, kdežto v Pekingu si na uvedení OnePlus 7 a jeho Pro verze počkají až do 16. května/mája. Jak je u společnosti již tradicí, bude i letos na své akce prodávat vstupenky, takže ti, kteří chtějí vidět vše na vlastní oči nebudou ochuzeni.

Prodej vstupenek na evropskou akci v Londýně již běží a cena je stanovena na 16 liber. Vstupenky na akci v New Yorku půdou do prodeje 25. dubna/apríla za 20 dolarů. Pokud si bude chtít udělat výlet až do indického Bengalúru, budete muset k nákladům na cestu připočítat i 999 indických rupií za vstupenku, ovšem termín prodeje ještě nebyl oznámen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.