Herní telefon Nubia Red Magic 3 je připraven na svůj debut, který se odehraje 28. dubna/apríla. To znamená, že je stále dost času na nějaké ty podrobnější informace o něm. Víme, že jeho design se nebude nijak výrazně lišit od jeho předchůdce. Očekává se i použití procesoru Snapdragon 855 s 12 GB RAM a 256 GB interní paměti.

Dnes se k nám doneslo info o tom, že Nubia Red Magic 3 bude mít displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. To by mohlo potvrdit předchozí zprávy, že tento herní telefon bude mít vyšší obnovovací frekvenci než většina herních počítačů. Ty mají zpravidla 60 Hz.

Dokonce i snímek, který zveřejnil známý tipař Roland Quandt ukazuje, že obnovovací frekvenci u Magic 3 bude možno přepínat mezi nastavením auto, 60 a 90 FPS. Podle dalších čerstvých informací by měl mít Red Magic 3 chladící systém s vestavěným ventilátorem. Podle Quandta půjde o podobný ventilátor jako u počítačů a údajně bude při spuštění slyšitelný. Jak to nakonec dopadne se však dozvíme až při běžném používání telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.