Hlubiny nákupního portálu Ebay vydaly další skrytá tajemství a my tak pro vás můžeme vypíchnout další zajímavé slevy na dva produkty. Tentokráte dojde na slušivé quartz hodinky a velmi levný telefon s nadprůměrnou kapacitou baterie. Takže se na dnešní duo pojďme podívat podrobněji, ať máme lepší představu o tom, s čím máme co do činění. A kdo ví, možná vás něco osloví.

Výpravu na Ebay zahájíme pánskými hodinkami NAVIFORCE, které mohou nabídnout odolné kovové tělo, tvrzené sklíčko ciferníku, podsvícené ručičky pro snadné čtení i ve tmě, 3ATM voděodolnost nebo pásek z opravdové kůže. Navrch ještě nějaké ty „budíky“ a slušivý vzhled, který se hodí v podstatě kamkoliv. To vše k dispozici hned v pětici barevných kombinací, takže si vybere opravdu každý. A momentálně si je můžete na Ebay pořídit jen za 23.75 dolarů.

Druhým do party je pak super levný telefon AllCall S5500, který je k mání za speciální cenu 79.99 dolarů. Za své peníze dostanete 5.99-palcový displej s poměrem stran 18:9, quad-core procesor MT6580M, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 13 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, operační systém Android 8.1 Oreo a hlavně nadprůměrnou kapacitu baterie 5500 mAh s podporou zpětného OTG nabíjení. A jako bonus dostanete 32 GB microSD kartu Netac, takže se na nabídku určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.