OnePlus se pomalu chystá na uvedení svých nových modelů pro letošní rok. Ví se, že tentokrát bychom se měli dočkat hned dvou verzí, konkrétně OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Přesný termín představovačky by měla společnost ohlásit už zítra, tedy 23. dubna/apríla. Ovšem předpokládá se, že datum jejich uvedení bude nastaveno na 14. května/mája.

Samozřejmě nějaké detaily o parametrech telefonů už známe a postupně k nim budeme přidávat i další. Teď se na síti objevily informace o specifikacích hlavní kamery modelu OnePlus 7 Pro. Zadní fotoaparát by měl být trojitý. Podle jednoho z tipařů, který zveřejnil na svém twitterovém účtu parametry kamery, by primární snímač měl mít rozlišení 48 MPix. Sekundární 8 MPix snímač by měl zastávat funkci teleobjektivu se světelností f/2.4 a trojnásobným zoomem. Poslední senzor bude širokoúhlý se záběrem až 117°, clonou f/2.2 a rozlišením 16 MPix.

K dalším parametrům by, samozřejmě, měl patřit procesor Snapdragon 855, AMOLED displej s úhlopříčkou 6,64 palce a obnovovací frekvencí 90 Hz. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh s podporou rychlého 30 W nabíjení. Mluví se i o přední pop-up kameře. Je velmi pravděpodobné, že v příštích dnech se k nám donesou informace i o dalších specifikacích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.