Značka Nubia chystá další generaci svého herního telefonu. Ten by měl být uveden už za pár dní, konkrétně 28. dubna/apríla s jasným názvem Nubia Red Magic 3. Připomeňme, že první herní Nubia se objevila na začátku roku 2018. V tomtéž roce přišla na svět i její druhá generace.

Třetí generace je tedy na cestě a měla by být osazena procesorem Snapdragon 855 s 12 GB RAM a 256 GB interní paměti. Baterie by měla mít šťavnatých 5000 mAh s podporou rychlého 30 W nabíjení. Jak ale bude vypadat design Nubia Red Magic 3? To by mohly napovědět reálné fotky, které jsou k vidění na čínské síti. Telefon je na fotkách sice zavřen do skleněné krabice, což by mohlo malinko vzhled zkreslovat, ale je jasné, že žádná velká designová změna se nechystá.

Navíc jsou vidět jen záda přístroje, kde je stále LED proužek a mono hlavní fotoaparát. Snad jen tvar snímače otisků prstů se lehce změnil. Dominující barvou zadního panelu je černá s rudými prvky, ale tipaři tvrdí, že v rámci prvků bude na výběr z více barev. Spekuluje se také o tom, že displej bude mít vysokou obnovovací frekvenci, dost možná až 120 Hz. Každopádně v nejbližších dnech očekáváme další a podrobnější informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.