Budgetové telefony se vždy snaží napodobit designové volby mnohem dražších modelů, samozřejmě v rámci povolených hardwarových a cenových limitací. A právě i ultralevné telefony mohou někdy přinést moderní trendy, jako je například trojitá zadní kamera nebo waterdrop design displeje. A právě touto cestou se rozhodl jít nový Ulefone Note 7, který ale zároveň chce ohromit i cenou.

Ulefone Note 7 je vybaven 6,1-palcovým displejem s waterdrop designem, poměrem stran 19,2:9, rozlišením 1280 × 600 pixelů a 92,9% poměrem displeje k tělu telefonu. Pohání jej čtyřjádrový procesor MT6580, 1 GB RAM , 16 GB interní paměti a baterie má kapacitu 3500 mAh. Nezapomnělo se na dual SIM + nezávislý slot pro microSD karty nebo systém Android Go.

Ulefone Note 7

A samozřejmě trojité zadní kamery (8MP + 2MP + 2MP) s duálním LED bleskem a na přední straně pak 5MP selfie shoter. Když se podíváme na vzhled telefonu, je zde jasně vidět inspirace Huawei Mate 20. Ulefone Note 7 pak bude k dispozici v černé, zlaté a twilight barevné variantě.

No a ta cena? Během první vlny prodeje od 18. dubna/apríla do 22. dubna/apríla budete mít možnost získat jej za speciální nabídku s cenovkou 44,99 dolarů. Pak se bude každý den zvyšovat o 1 dolar, dokud nedosáhne své finální ceny, která je stanovena na 59,99 dolarů. Více informací o Note 7 naleznete na oficiálních stránkách, kde zároveň probíhá o tento kousek i soutěž.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.