Sehnat extrémně levný čínský TV box s pokročilými funkcemi dnes není opravdu žádné velké umění, ale většina modelů má vždy nějakou tu mušku, nemluvě třeba o chybějící Google certifikaci. To sice v drtivé většině ničemu extra nevadí, ale pro fajnšmekry a pokročilé uživatele to přece jen něco znamená. A dnes pro vás jeden takový TV box s oficiální Google certifikací máme v podobě modelu MECOOL KM3 a dokonce je přímo ve slevě v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest.

MECOOL KM3 kvalitní výbavou rozhodně nešetří a může nabídnout třeba velmi výkonný procesor Amlogic S905X2 spolu s grafikou Mali-G31MP2, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Dočkáme se i dual-band Wi-Fi 2T2R, Bluetooth 4.1, USB 3.0 portu nebo systému Android 9 Pie a samozřejmostí je plná podpora 4K rozlišení s HDR a kodeku H.265. Bohužel se však opět zapomnělo na gigabitový ethernet a jde znovu jen o 100M. Naopak díky Google certifikaci je podporován Google Cast, celý systém chytré domácnosti Google Home a přibalené dálkové ovládání umožňuje hlasové ovládání a vyhledávání.

MECOOL KM3

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně TV box MECOOL KM3 za velmi solidní cenu, která činí 68,99 dolarů. Takže pokud hledáte výborně vybavený TV box s oficiální Google certifikací a hlasovým ovládáním, tak tenhle kousek je přesně pro vás.