Chytré hodinky nebo náramky jsou pro mnohé z nás už nezbytným doplňkem telefonů a na trhu jsou nabízeny v různých provedení a za různé ceny. Je tedy z čeho vybírat a vybrat byste si mohli třeba i Chytré hodinky V11, které jsou aktuálně nabízeny v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago.

Hodinky mají poměrně klasický vzhled. Kruhový 1,3 palcový displej je barevný s rozlišením 240×240 pixelů. Tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny zinku, řemínek je plastový s kovovou sponou. Jsou osazeny čipem NRF52832 s 64 KB RAM a 512 KB interní paměti.

Chytré hodinky V11

Baterie Smart Watch V11 má kapacitu 110 mAh, nechybí ani certifikace IP67 a podpora Bluetooth 4.0. Hodinky jsou kompatibilní jak s Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 9.0 a vyšším. Mezi funkcemi najdeme oblíbenou klasiku. Je to monitoring spánku, dálkové ovládání fotoaparátu, notifikace, krokoměr, monitoring spálených kalorií. Navíc je tu i slušná sada různých sportovních režimů.

Chytré hodinky V11, jak bylo zmíněno v úvodu, jsou k mání na e-shopu Cafago. V bleskovém prodeji jsou nabízeny za 20,89 euro a nabídka za tuto cenu je omezena počtem kusů.