Xiaomi chytrá domácnost se stala v poslední době oblíbeným doplňkem mnoha uživatelů, kteří by si domov bez mnoha jejich vymožeností už ani nedokázali představit. Dnes bychom vás chtěli upozornit na akci, kdy je Xiaomi Aqara Wall Switch tlačítko k dispozici na ebay za 13,99 Eur.

Ti, kteří chtějí využívat pokročilejší chytrou domácnost od Xiaomi, těm se totiž možná bude hodit bezdrátové tlačítko, kterým můžete spouštět a ovládat libovolná zařízení Xiaomi, která spadají do chytré domácnosti. Toto tlačítko je pomocí bezdrátové technologie ZigBee připojeno k Xiaomi chytré bráně, která dále příkazy předává dalším zařízením. Nezapomeňte tedy, že pro funkci tlačítka tato brána nezbytná a bez ní toto zařízení nefunguje.

XIAOMI AQARA WALL SWITCH

Pokud tedy někdo hladá doplňek do své Xiaomi chytré domácnosti, vězte, že Xiaomi Aqara Wall Switch Wireless je aktuálně k dispozici za 13,99 eur na ebay pod tímto odkazem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.