Pokud jste zrovna někam založili USB klíčenku a marně pátráte kam, možná by se vám hodil dnešní tip na Maikou 5-in-1 USB disk. Ten je aktuálně ve Flash Sale na eshopu Tomtop za cenu 21,39 dolarů.

Znáte to, USB klíčenku celý rok nepotřebujete, ale když zrovna by se hodila, nikdy se nemůžete vzpomenout, kam jste ji založili. Maikou 5 v 1 má tu výhodu, že plní vícero funkcí. Tak za prvé je to samozřejmě USB klíčenka s kapacitou 64 GB. Za druhé, jedná se o pero, které můžete běžně používat a psát s ním dle potřeby. Za třetí, Maikou poslouží i jako baterka. Za čtvrté, Maikou je vybaveno laserovým ukazovátkem. A za páté, pokud to někomu ještě nestačilo, můžete použít USB pero k detekci zakutálených mincí.

Maikou 5-in-1 USB

Tím bychom tento výčet ukončili a vězte, že pokud někoho toto (skoro špiónské) Maikou 5-in-1 USB pero zaujalo, je k dostání pod tímto odkazem za cenu 21,39 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.