Práce na trojici modelů řady OnePlus 7 jsou už nějaký ten pátek v podstatě veřejným tajemstvím a zasvěcené hovory o specifikacích a designu telefonů plní stohy virtuálního papíru. Dnes jsme se dočkali dalšího potvrzení designu díky celému setu obrázků obalů a krytů značky Olixar, určené právě pro chystaný OnePlus 7. Obrázky se objevily  pravděpodobně lehce omylem na stránkách obchodu MobileFun Store a je jich opravdu slušná porce.

V podstatě ale jen potvrzují již dříve zveřejněné spekulace a informace serveru OnLeaks, takže se ničeho nového moc nedočkáme. Všechny obrázky se také týkají pouze nejvyššího modelu OnePlus 7 Pro a i v označeních se jmenovitě mluví právě o 7 Pro, což je jedno z prvních oficiálních potvrzení tohoto označení. Telefon i podle nových obrázků bude disponovat trojicí zadních fotoaparátů, vysouvacím modulem selfie kamerky, Dual Edge displejem a čtečkou otisků prstů integrovanou přímo v displeji.

This slideshow requires JavaScript.

Nabídka značky Olixar je sama o sobě poměrně pestrá a ochranné kryty a obaly jsou k mání opravdu ve všech možných variantách, materiálech a cenových kombinacích. Ale dokud se nám nedostane do spárů telefon pro ně určený, tak asi nemá moc cenu se jimi příliš zabývat. Podle všeho by OnePlus 7 ve všech variantách měl dorazit 14. května a čekání si můžete zpříjemnit právě projetím galerie výše.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.