Náš pravidelný článek s kupou slevových kupónů z e-shopu Gearvita je tento týden lehce napřed a máte tak možnost je využít hned v polovině pracovního týdne. Na druhou stranu je dnes i lehce méně obsažný a kupónů je jen hrstka. Ale to neznamená, že ve výčtu nejsou žádné zajímavé kousky. Tentokráte si opět nekomplikujeme život a všechny slevy se týkají produktů spadajících do ekosystému Xiaomi.

První na ráně je samozřejmě telefonní model, protože bez telefonu by nikdy slevy od Xiaomi nebyly kompletní. A je jím výborný zbrusu nový Xiaomi Mi 9 SE v Global verzi a slušivé černé barevné kombinaci. Mi 9 SE má mnoho společného s plnotučným vlajkovým MI 9, ale nabízí výrazně nižší cenu. A s vybavením jako je procesor Snapdragon 712, trojice zadních fotoaparátů s hlavním 48 Mpix senzorem Sony IMX586 nebo AMOLED displejem se samozřejmě jedná o velmi lákavý kus. Varianta se 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti je pak k mání jen za €277,58 díky slevovému kupónu BKMi9SE64.

Dále pak dnes máme z Gearvita zlevněnou slušnou řádku bezdrátových sluchátek z rodiny XIaomi AirDots. Nejlevnější z nich jsou Redmi AirDots, které se mohou pochlubit připojením pomocí Bluetooth 5.0 a stojí jen €24,10 s využitím slevového kupónu RMARLITE. Další alternativou je pak Xiaomi AirDots Bluetooth Headset s TWS, dotykovým ovládáním a jednoduchým elegantním designem. Ten přijde na €31,13 pomocí slevového kupónu AirdotsHS. Ale ti opravdoví fajnšmekři určitě dají přednost nejlepší verzi v podobě Xiaomi Mi AirDots Pro s vylepšeným zvukovým podáním a spoustou dalších vymožeností. A slevový kupón proair srazí jejich cenu jen na €.53,37.