Přestože bude chystaná vlajková loď Lenovo Z6 Pro debutovat až 23. dubna/apríla už nyní je připravena pro předběžné objednávky na oficiálních stránkách společnosti. Díky tomu se můžeme s mírným předstihem podívat na některé z parametrů telefonu.

Je zde potvrzen procesor Snapdragon 855. Potvrzeny jsou i některé z funkcí jako je režim Super Night, Super Macro lens a širokoúhlý senzor s 125°záběrem a OIS. Nebude chybět ani 3D ToF snímač pro hloubku ostrosti a pro aplikace, které pracují s rozšířenou realitou.

Přestože společnost několikrát avizovala, že Lenovo Z6 Pro bude schopen vytvářet snímky s rozlišením 100 MPix mezi parametry tato funkce chybí. Může to však být tím, že půjde jen o jakýsi softwarový trik. Nebo jde o také několikrát zmiňované Hyper Video. Baterie telefonu má kapacitu 4000 mAh.

Co se designu týče, podle obrázků to vypadá, že rámečky kolem displeje budou skutečně ultra tenké. Ze snímků ovšem není zřejmé, zda bude nad displejem výřez pro přední kameru, nebo její uložení bude vyřešeno jiným způsobem. Ve výpisu není uvedena ani cena. Ta bude patrně oznámena až při oficiálním uvedení přístroje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.