Podle posledních zpráv bychom se měli dočkat nového OnePlus 7 hned ve trojici rozdílných verzí, i když samozřejmě nemáme žádné oficiální potvrzení těchto spekulací. Na druhou stranu se už na internetu šeptá o poměrně zásadních rozdílech mezi základní a Pro verzí telefonu, takže se pravděpodobně opravdu nebude jednat jen o kosmetické změny jako u mnoha jiných řad konkurenčních značek. Takže čeho se tedy možná dočkáme ?

Dnešní informace pochází z poměrně důvěryhodného zdroje známého leakstera @OnLeaks, takže se dá s úspěchem očekávat, že se budou asi zakládat na reálných faktech. Podle nich by se Pro verze telefonu měla dočkat 6,64-palcového zakřiveného displeje s vysouvacím modulem selfie kamerky a displej samotný by měl mít QHD rozlišení a obnovovací frekvenci 90 Hz. Oproti tomu základní OnePlus 7 by měl dostat do vínku 6,4/6,2-palcový displej s kapkovitým vykousnutím a pravděpodobně jen klasickým FullHD rozlišením.

Dále by pak základní verze telefonu měla mít pouze duální zadní fotoaparát s hlavním 48 Mpix senzorem a selfie kamerka by měla být umístěna v již zmíněném kapkovitém vykousnutí. OnePlus 7 Pro pak bude výrazně vylepšen s trojitým zadním fotoaparátem se 48 Mpix senzorem doplněným telefoto senzorem a dalším širokoúhlým senzorem. Speciální 5G verze telefonu by pak měla být zcela identická s Pro variantou a jediným rozdílem bude přítomnost 5G modulu. Oficiální vydání řady OnePlus 7 by mělo podle všeho proběhnout už 14. května, takže se pomalu můžeme začít těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.