Produkty shromážděné pod hlavičkou a praporem Xiaomi patří celosvětově k nejprodávanějším kouskům z čínské provenience a není se čemu divit, protože čínské gigant vyrábí v podstatě všechno. Takže nepřekvapí ani naše další slevové okénko zaměřené na dvojici výrobků Xiaomi nabízených přímo skrze legendární portál Ebay. A jak mini Bluetooth bezdrátové sluchátka, tak i elektrický holící strojek stojí určitě za pozornost.

Jako první máme na talíři Xiaomi Mini Bluetooth Earphone, což je samostatné single sluchátko od ucho s vestavěným mikrofonem pro hands-free použití, které se určitě bude hodit na širokou škálu aktivit. S vahou pouhých 4.5 g ho v uchu skoro necítíte a díky IPX4 certifikaci se sluchátko nezalekne potu ani vody. Baterie s kapacitou 40 mAh slibuje solidní výdrž a ovládání pomocí jediného tlačítka snad nemůže být jednodušší. K mání je pak toto sluchátko buď v černé nebo bílé barvě a v balení dostanete jako bonus i náhradní látkové špunty. To vše jen za 14.88 euro hezky přímo z Ebay.

A originální elektrický holící strojek Xiaomi SO WHITE ES03 s trojicí pohyblivých hlav a dvěma rychlostmi je jako stvořen pro pohodné, rychlé a pečlivé oholení. Díky certifikaci IPX7 je také plně omyvatelný a hodí se tak na mokré i suché styly holení. Baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba hodinu a dobití pomocí USB kabelu a rychlo-nabíjení by také nemělo trvat dlouho. A cena za podobného šikulu ? Inu poměrně lidová, protože je holící strojek od Xiaomi k mání jen za 23.69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.