Nový Asus ZenFone 6, případně jeho verze ZenFone 6Z, dostává certifikaci FCC. Je nezbytná pro to, aby telefon mohl být uveden 16. května/mája. Za sebou už má i Wi-FI certifikaci a prošel i testy Geekbench. Na představovačku je tedy plně připraven.

Díky tomu všemu si můžeme udělat představu o některých parametrech telefonu. Potvrzen je procesor Snapdragon 855 a čeká se i 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Ve výpisu FCC se lze dočíst, že Asus ZenFone 6 bude podporovat rychlé 18 W nabíjení. To je vlastně stejné jako u loňského modelu ZenFone 5Z, takže je možné že letos bude přístroj vydán ve více verzích.

Na jednom ze snímků z FCC si můžeme všimnout i dvou IMEI čísel, z čehož plyne, že přístroj bude mít duální SIM. Nu a podle zatím nepotvrzených informací bychom se mohli dočkat i vysunovací selfie kamery, duálního zadního fotoaparátu a samozřejmě i systému Android Pie.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.