Premiéra filmu Avengers: Endgame se blíží a fanoušci se už chystají na 26. dubna, kdy se film začne promítat. Chystají se ovšem i výrobci telefonů a připravují své speciální edice. Kromě Xiaomi, která uzavřela nedávno partnerskou smlouvu s Marvel Studios, se na tuto událost připravila i společnost Oppo. Jejich Oppo F11 Pro Marvel Edition bude uveden dva dny před premiérou filmu.

Původní model telefonu byl představen začátkem měsíce, takže je jistě vhodným adeptem pro Oppo F11 Pro Marvel Edition. A bude také prvním Oppo přístrojem s touto tématikou. Bude vyveden v modré a červené barvě s velkým logem Avengers na zádech. Dostane také více interní paměti, konkrétně 128 GB.

Další parametry by měly zůstat stejné jako u standardní verze, včetně 6,5 palcového displeje, přední 16 MPix pop-up kamery a zadního fotoaparátu s 48 MPix snímačem. I zde najdeme procesor Helio P70 a 4000 mAh baterii s rychlým VOOC 3.0 nabíjením. Cena této limitované není zatím známá, ale měla by být přibližně stejná jako u původního Oppo F11 Pro, což je zhruba 354 dolarů.