Čínský výrobní gigant Xiaomi již několik svých holících strojků představil a na konci loňského roku uvedl nový strojek Xiaomi So White Smart Control. Co je zajímavé, všechny jeho modely se staly velmi dobře prodávanými kousky. Zda za tím stojí původní spolupráce s firmou Remington nebo stačí jen označení Xiaomi nevíme, ale trochu bychom si tipli na druhou možnost.

Pojďme se podívat na aktuální holící strojek Xiaomi So White. Jako i u jiných holících strojků, zde se dočkáme tří pohyblivých hlav, které se přizpůsobují konturám obličeje. Břity jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli. K dispozici je také indikátor, který vás upozorní na potřebu čištění a dobu potřebnou k udržení konstantního výkonu, dokud nedojde k vybití baterie. Mimochodem, uvnitř Xiaomi So White najdeme baterii o kapacitě 600mAh, která poskytuje až 60 minut výdrže. Propojení s napájecím zdrojem je uskutečněno pomocí USB kabelu.

Xiaomi So White Smart Control

Co se týče holicích hlav a samotného holicího procesu, Xiaomi So White také používá technologii automatického broušení. To znamená, že se břity vzájemně brousí a tak není třeba tak častých výměn hlav. Neměli bychom také zapomenout na certifikaci IPX7.

Holicí strojek Xiaomi So White Smart Control je aktuálně v bleskovém prodeji na eshopu Cafago za 23,99 dolarů (20,86 euro), takže pokud někdo uvažuje o změně vizáže, ať se podívá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.