Příští měsíc bude bohatý na prezentace mnoha nových telefonů. Své představení zažije například řada Honor 20, OnePlus 7 a nebo Asus ZenFone 6. Je docela možné, že budou představeny i telefony Google Pixel 3a a Pixel 3a XL. Společnost totiž vysílá signály, že na cestě je cosi velkého a 7. května/mája se dozvíme, co to bude.

Přestože upoutávky konkrétně nezmiňují přístroje Google Pixel 3 a 3a XL, je velmi pravděpodobné, že budou představeny právě ony. Nějakou dobu už jsou telefony testovány, takže by bylo jen logické, kdyby byly v dohledné době i uvedeny. Na zvláštní Google stránce je také uveřejněno promo video se záběry z filmu Avengers: Endgame, kde se až nápadně často objevují telefony Pixel.

Video v závěru upozorňuje na nové Playmoji AR samolepky, ale podle některých tipařů je zároveň i upoutávkou na chystané Pixely 3a. Film bude mít totiž premiéru podstatně dříve, než je naplánována akce Google a navíc příchod nových modelů by mohlo symbolizovat i písmeno A, jako Avengers.

Zároveň 7. května/mája začíná i již tradiční konference Google I/O v kalifornském Mountain View. Takže jako takový zajímavý úvod konference by mohlo být právě představení obou telefonů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.