Aktuálně na eshopu GearBest probíhá promoakce na starší, ale stále zajímavý TV Box Alfawise A8. Tato chytrá krabička s výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex-A7 Rockchip RK3229 a grafickou kartou Mali-400 MP je aktuálně k dostání za 29,99 dolarů, po použití speciálního kódu.

TV Box Alfawise A8 je vybaven, kromě již výše zmíněného procesoru, také s 16 GB EMMC ROM, který dále doplňuje paměť o kapacitě 2 GB. Jako OS je pak použit Android 8.1.

Co se týče konektivity, tak TV Box A8 připojíte k internetu pomocí 802.11 b/g/n Wi-Fi a k samotné televizi pak nepřekvapivě pomocí HDMI konektoru.

ALFAWISE A8

Jak už jsme zmínili, TV Box Alfawise A8 lze aktuálně sehnat za 29,99 dolarů na tomto odkazu při použití kódu GBCODKK09.

Zároveň se jedná o jeden z prvních produktů, který si z Gearbestu můžete nechat zaslat pomocí oblíbené Dobírky. Tedy platíte až při převzetí zboží, tak jak je u nás obvyklé. Seznam produktů dostupných na dobírku si můžete prohlédnout pod tímto odkazem (kupón speciálně pro zboží na dobírku, který vám zajistí 10% slevu GBCODOPENING) a o dobírce jako nové platební metodě Gearbestu si zase můžete počíst v češtině tady.