Společnost Vivo pustila včera do prodeje svůj herní telefon Vivo iQOO s 12 GB RAM a 128 GB interního úložiště a vyslyšela tak volání fanoušků po této kombinaci pamětí, která jim v případě tohoto telefonu chyběla. Ovšem do prodeje se chystá i speciální černá varianta telefonu, Vivo iQOO Samurai.

I tato varianta Vivo iQOO Samurai bude mít 12 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Navíc dostane i atraktivní černý kabátek. Všechny ostatní parametry zůstávají stejné jako u původní verze. I zde najdeme procesor Snapdragon 855, 6,41 palcový AMOLED displej se snímačem otisků, 4000 mAh baterii s rychlým nabíjením, 3,5 mm audio jack a také podporu NFC.

Specifikace jsou to tedy velmi slušné a pokud byste si tohoto černého šviháka chtěli pořídit, musíte si pospíšit. Prodeje začínají už 18. dubna/apríla a k dispozici bude pouze 100000 kusů. Ovšem očekává se, že po vyprodání těchto zásob bude telefon opět naskladněn.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.