Před pár dny jsme se zmínili o tom, že OnePlus 7 dorazí zřejmě v několika verzích. Jednou z nich by měla být OnePlus 7 Pro. Tuto verzi v podstatě potvrzuje i plakátek, který se objevil na síti. Kromě toho také teaser poukazuje na rychlost chystaného přístroje a jeho hlavní fotoaparát.

Podobně jako u OnePlus 6 a OnePlus 6T, o kterých se obecně tvrdí, že jsou to velmi rychlé přístroje, můžeme podobnou vlastnost čekat i u verze OnePlus 7 Pro. Někteří uživatelé dokonce tvrdí, že loňské modely OnePlus jsou rychlejší než telefony Pixel, které běží na čistém Androidu. Je tedy zřejmé, že slogany jako “The Speed You Need” a “Unlock The Speed” nelhaly. Podobný slogan najdeme i u OnePlus 7 Pro.

A protože se očekává, že jedním z hlavních taháků letošních modelů OnePlus budou fotoaparáty, tak i na ně letáček odkazuje. Sice zde nejsou uvedeny přesné parametry kamer, ale podle dosavadních informací by zadní fotoaparát měl mít tři snímače. Jejich rozlišení by mělo být 48 MPix, 16 MPix a 8 MPix. Také se očekává, že Super Optic AMOLED displej bude mít úhlopříčku 6,67 palce a jako procesor bude použit Snapdragon 855 s 8 GB RAM a až 256 GB interní paměti.