Ohodnoťte článek

Společnost Huawei oznámila, že pro telefony řady Mate 20 připravila beta verzi EMUI 9.1. Nyní dále hlásí, pro která zařízení nachystala aktualizaci na Android Pie a EMUI 9.0. V některý zemích už tuto aktualizaci dostaly telefony P20 Lite a pro několik dalších je update již na cestě.

Jedná se o celkem šest modelů přístrojů Huawei a Honor. Konkrétně jde o Honor Play 7X, Honor 9 Yout Edition a Honor 9i. Dále to jsou telefony Huawei Enjoy 7S, Enjoy 8 Plus a Enjoy 9 Plus. Posledně jmenovaný bude aktualizován od 17. dubna/apríla. Pokud jste majiteli některého z uvedených telefonů, můžete v Nastavení zjistit, zda už je aktualizace připravena a stáhnout si ji.

S vydáním telefonů řady P30 se začíná pomalu rozjíždět i testování EMUI 9.1. Tato verze by měla být plně optimalizována pro plynulý a hladký chod přístrojů, měla by obsahovat podporu hlasového asistenta, gest na celém displeji a také podporu GPU Turbo 3.0. Testování této verze probíhá momentálně jen v Číně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.