Když před pár měsíci vtrhlo samostatné Redmi na světové trhy, tak se úspěch tak nějak automaticky očekával. Přece jen s mateřským Xiaomi v zádech, silou předchozích generací telefonů a věrnými zástupy fanoušků se ani nic jiného čekat skoro nedalo. I tak jsou ale výborné prodeje prvních kusů Redmi Note 7, Note 7 Pro a Redmi 7 velmi povzbudivé a podle všech indicií bychom se měli v budoucnu dočkat i opravdové vlajkové lodi se vším všudy nabité nejnovějším hardwarem. Samozřejmě za velmi příznivou cenu.

Na konci března se sice velký šéf Redmi Lu Weibing nechal slyšet, že si na špičkové Redmi se Snapdragonem 855 budeme muset ještě chvíli počkat a první bude na pořadu dne překonání bariéry 10 milionů prodaných telefonů, ale realita nakonec nemusí být tak pesimistická. Pomalu se totiž začínají vynořovat i první informace a obrysy reálného designu a vybavení tohoto telefonu, které v posledních dnech podpořil i sám Lu Weibing. Že by se nakonec už na vlajkovém Redmi pracovalo ?

Podle těchto zpráv by měl telefon mít vysouvací modul selfie kamerky, trojici zadních fotoaparátů a samozřejmě nezbytný super výkonný procesor Snapdragon 855. Došlo i na další povzbudivou zprávu směrem k věrným fanouškům, protože telefon údajně zachová i klasický 3.5 mm sluchátkový audio jack. To určitě potěší mnohé, protože to jde proti současnému trendu, který se velké části zákazníků zajídá. A protože špičkové Redmi bude určitě aspirovat na titul nejlevnějšího telefonu se Snapdragonem 855, tak se v nedaleké budoucnosti můžeme dočkat dalšího super hitu.