Herní telefon Vivo iQOO spatřil světlo světa začátkem března/marca. Pro fanoušky mobilních her byl rozhodně zajímavou možností díky procesoru Snapdragon 855, několika paměťovým konfiguracím a 4000 mAh baterii s rychlým 44 W nabíjením. Kromě toho zde najdeme i několik Turbo technologií, které jsou tomuto hernímu přístroji šity přímo na míru.

Do prodeje se zatím dostaly jen paměťové verze 6 GB/128 GB, 8 GB/128 GB, 8 GB/256 GB. Společnost nyní hlásí, že od dnešního dne začíná přijímat předběžné objednávky na Vivo iQOO s 12 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Tato verze by mohla být pro mnohé fanoušky tou nejzajímavější.

Protože od vydání telefon uběhl už přeci jen nějaký ten čas, v rychlosti zrekapitulujme jeho hlavní parametry. AMOLED displej má úhlopříčku 6,41 palce s FullHD+ rozlišením. V displeji je integrován snímač otisků. Telefon je vybaven technologiemi Multi-Turbo, AI Turbo, Cooling Turbo, Net Turbo a Game Turbo. Hráči by mohli také ocenit dvě tlačítka na hraně telefonu, která slouží jako ovladače. Operačním systémem je Android Pie s nadstavbou FunTouch 9. Cena verze s 12 GB/128 GB je stanovena na 3698 jüanů (551 dolarů) a v nabídce je pouze barevná varianta Electric Blue.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.