Včera jsme vám přinesli slevovou akci na 64 GB microSD kartu od Kodaku, ale dnešní rozmáchlá doba si žádá i pořádné porce paměti, takže tuto nabídku dnes ještě rozšíříme o 128 GB variantu. Sice se tentokráte jedná o bleskové prodeje jiného e-shopu (konkrétně jde o Cafago), ale to v podstatě může být zákazníkovi srdečně jedno. Navíc když nabídku ještě vylepšíme exkluzivním slevovým kupónem.

Jinak se jedná o kartu stejných parametrů, takže se opět dočkáte Class 10 U3 V30 A1, případně slibovaných rychlostí až 100 MB/s pro čtení a 80 MB/s pro zápis. To jsou pěkná čísla, která by měla dostačovat pro pohodlné ukládání 4K videa a samozřejmě i obvyklejšího FullHD záznamu. MicroSD karta Kodak samozřejmě nabídne i velmi slušnou odolnost vůči extrémním podmínkám, vodě, prachu a škodlivému záření, takže by prostě měla něco vydržet a věrně sloužit.

V nabídce e-shopu Cafago je momentálně 128 GB microSD karta Kodak v bleskových prodejích za 19.68 euro, ale s naším slevovým kupónem CC689 platným až do 30.dubna se dostanete na ještě příznivější cenu 16.99 euro. Doprava je samozřejmě v ceně a vejdete se tak pohodlně do bezcelního limitu.