Bezdrátová in-ear TWS (True Wireless) sluchátka jsou čím dál tím populárnější a jejich nabídka se tak rozrůstá skoro s každým dnem. A my dnes přiložíme malé polínko do ohně také, protože pro vás máme slevovou akci na velmi slušná sluchátka i13 TWS z nabídky e-shopu Gearbest. Takže pokud momentálně sháníte něco podobného, tak by se vám jejich akce mohla právě hodit.

Bezdrátová sluchátka i13 TWS se vyznačují novou ergonomickou konstrukcí, díky které přesně sednou do záhybů uší a nebude tak hrozit při delším používání otravné bolení uší. Připojení pomocí Bluetooth 5.0 je stabilní a dočkáme se i EDR a speciálního Hi-Fi čipu. Sluchátka jdou samozřejmě jako všechny TWS modely používat buď jednotlivě nebo v páru a zabudovaný mikrofon je vybaven technologií potlačení šumu. Každé sluchátko váží jen asi 35 g a vestavěná 35 mAh baterie by měla vydržet zhruba na dvě hodiny přehrávání, ale v balení je i 350 mAh nabíjecí box. Třešničkou na dortu je pak beztlačítkové dotykové ovládání a podpora Siri nebo Android Smart Assistant.

Na e-shopu Gearbest pak tato bezdrátová sluchátka i13 TWS v bílé barvě najdete momentálně jen za 20.99 dolarů, ale při větším nákupu se dá i ušetřit pomocí variabilních kupónů podle velikosti vašeho košíku. Takže se na i13 TWS mrkněte a třeba osloví právě vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.