Značka Ulefone se nám v poslední době vybičovala opět k velké aktivitě a novinka se na nás chystá i z oblasti jejich telefonů s pořádně velkými bateriemi. Překvapivě se ale upustí od přiřazení k velmi úspěšné řadě Ulefone Power a telefon by tak měl dorazit na trh pod označením Ulefone P6000 Plus jako první kousek z nové řady „P“. Mírné zmatení pojmů a označení evidentně není nikdy na škodu… Takže co můžeme od tohoto kousku očekávat ?

Podle našich informací by měl Ulefone P6000 Plus dostat do vínku nadprůměrnou 6350 mAh kapacitu baterie, velký 6-palcový incell displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, duální zadní fotoaparát, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, čtečku otisků prstů, technologii Face Unlock a systém Android 9.0 Pie. Ve výčtu zatím schází procesor a v tom bude podle nás lehký háček. Specifikace totiž na první pohled až nebezpečně připomínají modely Power 3 a Power 3S, které také disponují 6350 mAh baterií. Takže se jen nabízí varianta, že P6000 Plus bude levnější verzí s ořezaným procesorem. Ale na finální potvrzení si budeme muset ještě chvíli počkat.

K dispozici totiž ještě nemáme ani datum vydání, ani alespoň hrubý nástřel ceny, takže budeme muset počkat, až se něco více objeví na oficiálních stránkách značky. A bude zajímavé sledovat, zda se Ulefone P6000 Plus vydá cestou super levného Power 3L, který stlačil cenu momentálně až na 86.99 například na e-shopu Banggood. Osobně čekám o něco vyšší cenu a lepší výbavu než super levný model, ale přesné zařazení se dá zatím opravdu jen odhadovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.