Značka Redmi chystá vlajkovou loď s procesorem Snapdragon 855. To je už všeobecně známo. Zatím se však o tom, jak bude top Redmi telefon vypadat jen spekuluje. Jedna z fám tvrdila, že bude mít displej bez jakéhokoli výřezu a pop-up kameru. To však vyvrátil šéf značky, Lu Weibing.

Tím se otevřel prostor pro další spekulace. Jednou z nich by mohla být právě ta, která se objevila na síti a s ní také video. To ukazuje údajný Redmi telefon s kruhovým výřezem uloženým uprostřed horní části displeje. Značka by se tak vydala doslova zlatou střední cestou na rozdíl od společností Huawei nebo Samsung, které „díru“ pro kameru umístili vlevo a nebo vpravo.

Toto umístění otvoru pro kameru je jednak symetrické v rámci celkového designu čelního panelu a také méně rušivé než například kapkovité výřezy nebo velké díry po stranách. Rozhodně také stojí za zmínku, že telefon má poměrně subtilní boční rámečky a jen brada je poněkud širší. Na zadním panelu vidíme trojitou kameru s LED bleskem a je zde i místo pro snímač otisků prstů. Přístroj ve videu je v rámci designu skutečně podobný tomu, co známe u telefonů Xiaomi nebo Redmi, ale i tak je nutno video brát s rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.