Stejně jako každý týden pro vás máme další čerstvou várku slevových kupónů z e-shopu Gearvita a tentokráte je pro nás v Číně nachystali na páteční večer, takže máme na nakupování hezky celý víkend. Jako obvykle se tvrdé jádro nabízených produktů shromažďuje pod praporem značky Xiaomi a výrobků s nimi spojených a dojde i na momentálně jedny z nejprodávanějších telefonů na trhu, které navíc ještě nedorazily oficiálně k nám. Takže jaké je dnešní menu ?

Hlavním tahákem je znovu a opět velmi povedené Xixaomi Mi 9 SE v Global verzi, které je jak známo prvním telefonem na trhu s procesorem Snapdragon 712 a může nabídnout třeba AMOLED displej, neb trojitý zadní fotoaparát v podstatě identický s plnotučným Mi 9. Nejlevnější je černá verze telefonu se 64 GB paměti, která přijde jen na €278,02 využitím slevového kupónu BKMi9SE64. Ten platí i na modrou verzi se stejnou porcí paměti, ale cena se zvedne na €295,84. Nejvybavenější 128 GB verze je pak k mání také v modré jen za €323,47 se slevovým kupónem BLMi9SE128.

Pokud přece jen šetříte, ale plánujete zůstat v ekosystému Xiaomi, tak se přímo nabízí super levné Redmi 7 se 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, které se prodává jen za €110,47, tedy pokud uplatníte kupón CG32RedMi7. K novému telefonu se určitě hodí i bezdrátový headset se sluchátky, takže co třeba takové Xiaomi AirDots jen za €31,22 s kupónem AirdotsHS ? Nebo možná výrazně levnější Bluetooth in-ear sluchátka Xiaomi LYEJ05LM Mini jen za  €10,33 pomocí slevového kupónu Minigbl. A pokud máte rádi pořádek v autě, tak se vám k úklidu možná bude hodit i přenosný šikovný malý vysavač Xiaomi Cleanfly FVQ, který je s kupónem FVQCarVC k dostání jen za €28,50.

A nakonec se přesuneme do země nabíječek, tedy konkrétně do nové oblasti bezdrátových nabíječek. Bezdrátová nabíječka s držákem do auta Xiaomi 70mai 10W Qi  sice nepatří k nejrychlejším na trhu, ale zase stojí díky kupónu 70mai10W pouhých €11,57. Pokud přece jen preferujete něco o fous rychlejšího, tak co třeba dát šanci bezdrátové nabíječce Huawei CP60, která zvládne až 15W samozřejmě opět se standardem Qi. Ta pak přijde jen na €14,06 se slevovým kupónem CP6015W. A dnešní výpravu za kupóny pak zakončíme chytrým fitness náramkem Huami Amazfit Cor 2 v Global verzi, který koupíte jen za €40,97 díky kupónu Cor2FNSB.