Indický trh je pro mnohé čínské výrobce telefonů značným lákadlem. Telefony se tam zatím prodávají velmi dobře, a to hlavně ty, které mají slušný poměr cena/výkon. Není tedy divu, že na tento trh míří i značka Redmi. Podle výkonného ředitele Xiaomi pro Indii, Manu Kumara Jaina, se tam brzo objeví telefon Xiaomi Redmi Y3.

Tuto informaci nenápadně sdělil Jain na svém twitterovém účtu. Prohlásil, že si přístrojem Xiaomi Redmi Y3 s 32 MPix přední kamerou udělal selfíčko. Z toho tedy plyne, že řada Y je zaměřena na přední kameru. A mohl by to být také první telefon Redmi, který bude mít selfie kameru s 32 MPix rozlišením.

Proslýchá se, že na čínském trhu se bude Redmi Y3 prodávat pod obchodním názvem Redmi S3. Koneckonců telefon Redmi Y3 už prošel Wi-Fi certifikací, takže je velmi pravděpodobné, že po představovačce v Indii se podívá jako Redmi S3 i na další trhy. Kdy prezentace telefonu proběhne není zatím známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.