Ceny použitelných TV boxů se opravdu v poslední době propadají do hlubin, ze kterých bude mít vaše peněženka rozhodně radost. I velmi levné modely mají už k dispozici solidní hardwarové vybavení s podporou moderních funkcí, takže se není třeba ničeho bát. A dnes pro vás jeden takový extra dostupný TV box máme v podobě modelu A95X F1 a cenu ještě vylepšíme pomocí slevového kupónu poskytnutého e-shopem Gearbest.

TV box A95X F1 se může pochlubit systémem Android 8.1 Oreo, slušně výkonným quad-core procesorem Amlogic S905W s grafickým jádrem Mali-450 spolu se 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Pro dekódování mediálního obsahu v kodeku H.265 a 4K rozlišení naprosto dostačující. Na konektivitě se lehce šetřilo, ale dvojice USB portů, HDMI, microSD slot, 100M LAN port a 2.4 GHz Wi-Fi nenáročnému uživateli určitě vrásky nepřidělají. Podporováno je i sdílení obsahu z mobilních zařízení pomocí DNLA nebo AirPlay a potěší i možnost ovládání TV boxu přímo telefonem, tedy pokud nevyužijete přibalené dálkové ovládání.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně TV box A95X F1 ve slevě, ale my pro vás máme ještě extra slevový kupón GBCNA95XF1, který cenu srazí až na konečných 25.99 dolarů. Akce platí až do konce měsíce a pokud chcete vylepšit své zážitky v obývacím pokoji za rozumnou cenu, tak je tento kousek dobrou volbou. Nejedná se o žádný super vybavený „trhač asfaltu“, ale svoji práci zastane se ctí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.