Začátkem roku společnost Motorola potvrdila, že připravuje skládací telefon. Vzápětí bylo uvedeno, že půjde o oživení jejich legendárního telefonu Razr V3 z roku 2004. Samozřejmě doba pokročila, takže letošní model Motorola Razr se ponese v duchu stávajících trendů.

Na síti už byly k vidění nákresy tohoto skládacího telefonu a ven se dostaly i některé z parametrů. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se díla chopí i designéři a vytvoří renderované obrázky jak by mohl Motorola Razr vypadat. Video je na světě a jsou v něm uvedeny i hlavní parametry telefonu.

Podle videa bude mít skládací telefon název Moto Razr Fold a bude osazen procesorem Snapdragon 855. V otevřeném stavu bude mít displej úhlopříčku 7,5 palce. Ve složeném stavu bude mít zadní displej úhlopříčku 3 palce a přední pak 4 palce.

Zadní fotoaparát bude trojitý se snímači 48 MPix, 20 MPix a 16 MPix. V obrazovce by měl být také snímač otisků a skrytý reproduktor. Baterie by měla mít kapacitu 5500 mAh. Neměl by chybět ani 3,5 mm audio konektor. Termín, kdy by se tento skládací telefon mohl oficiálně objevit, znám není. I o ceně se zatím jen spekuluje a ta by se mohla pohybovat zhruba ve výši 1500 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.