Ohodnoťte článek

Chystaný telefon Meizu 16s bude už brzo uveden, takže o informace o něm není nouze. Díky výpisu certifikačního úřadu Tenaa známe je ho hlavní parametry.  A tak víme, že jeden ze snímačů hlavního fotoaparátu bude mít rozlišení 48 MPix.

Ten by mohl být jedním z taháků tohoto přístroje a je jistě důvodem k tomu, aby se společnost pochlubila jeho foto výstupy. Kamera bude navíc podporovat noční režim, proto se na síti objevily snímky pořízené v noci. A aby chlubení nebylo málo, je fotka z Meizu 16s porovnávána s nočními fotkami z telefonů iPhone X, Xiaomi Mi 9 a Samsung Galaxy S10+.

Aspoň podle fotky, která však není v plném rozlišení to vypadá, že hlavní fotoaparát Meizu 16s bude fungovat dobře i za velmi špatných světelných podmínek. Šum je minimální a detaily jsou dobře prokreslené. Telefon by tedy mohl být docela zajímavým tipem pro ty, kteří holdují mobilní fotografii. A kdy bychom se jej mohli dočkat? Podle některých tipařů by se tak mělo stát už 23. dubna/apríla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.