Hlubiny čínských obchodů často skrývají opravdu velmi zajímavé kousky, na které by vás jednoduché náhodné surfování po internetu jen tak nepřivedlo. Ale protože se nevyhýbáme ani velmi minoritním kategoriím produktů, tak se s vámi musíme podělit i o jednu takovou kuriozitku, která dorazila z e-shopu Tomtop. Když už je Lixada 105W k mání levněji v bleskových prodejích…

Jedná se totiž o klubové party světlo či jevištní reflektor Lixada 105W, který se odborně nazývá „wash light“. Prostě takové ty svazky barevných světelných toků, které dokreslují atmosféru v zakouřených prostorách hudebních klubů nebo koncertů. Tenhle kousek má v sobě sedmero 15W LED světel s mnoha funkcemi od stroboskopického blikání, změn barev, stmívání až po nevím co ještě dalšího. Kompaktní rozměry rozhodně neublíží, stejně jako vestavěné vlastní chlazení.

Těžko odhadnout, zda si někdo něco takového bude pořizovat domů, ale třeba se i mezi našimi čtenáři najde nějaký ten fanoušek co by reflektor Lixada 105W ocenil. K dostání je na e-shopu Tomtop jen za 49.99 dolarů v bleskových prodejích, je odesílán z německého skladu a k vám dorazí během 4 až 6 dnů. Tak co vy na to ? Plánujete vybudovat doma nějaké malé jeviště s reflektory ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.