Bezdrátová sluchátka se pomalu ale jistě stávají hitem. Je to dost možná i díky tomu, že výrobci telefonů začínají upouštět od 3,5 mm audio jacku. K zcela bezdrátovým „špuntům“ patří i QCY T1C sluchátka, která navíc nejsou ani moc drahá, jak tomu v některých případech bývá.

Za necelých 19 euro tak můžete pořídit sluchátka s dlouhou výdrží baterie a rychlým spárováním s telefonem skrze Bluetooth 5.0. QCY T1C sluchátka jsou vybavena 6 mm dynamickými audio měniči pro čistý poslech hudby. Nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree.

Na jedno nabití vydrží 43 mAh baterie až 4 hodiny nepřetržitého provozu. K dobíjení slouží 380 mAh nabíjecí box, kde sluchátka vydrží až 15 hodin pro případné další nabití. Dosah sluchátek je až 10 metrů. QCY T1C bezdrátová sluchátka nyní pořídíte na stránkách Ebay za solidní cenu 18,25 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.