Podle dnešní zveřejněné tiskové zprávy společnosti Huawei, modely Huawei P30 a P30 Pro pokořily hned v prvním týdnu rekord v prodejních výsledcích. Série P30 tak překonala více jak dvojnásobně prodeje předchozí série P20. Nejvyšší model P30 Pro se těší nebývalému zájmu, díky kterému od samého začátku prodeje převýšil aktuální množstevní nabídku prodejců.

Prodeje P30 a P30 Pro započaly na českém trhu v den světové premiéry, která se uskutečnila 26. března v Paříži. Čeští zákazníci si mohli již v ten samý den pořídit tyto skvělé smartphony překonávající svojí výbavou limity fotografie, díky několikanásobného zoomu a širokoúhlého obrazu.

Huawei P30

Uspokojení obrovského zájmu českých zákazníků o nové vlajkové lodě P30 a P30 Pro a zabezpečení dostatečných zásob uvedených modelů u prodejců je aktuálně nejvyšší prioritou lokálního zastoupení společnosti Huawei. Což tedy zřejmě znamená, že se zájemci mohou potýkat s menší dostupností těchto modelů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.