Není žádným tajemstvím, že společnost OnePlus pracuje na telefonu s podporou 5G. Koneckonců to potvrdila i na veletrhu MWC. Je proto velmi pravděpodobné, že v rámci vydání OnePlus 7 bude mít právě jedna z jeho verzí tuto podporu. Společnost sice zatím neupřesnila ani termín představení tohoto přístroje, ale čínské Weibo se na toto téma pohotově vyjadřuje.

Přesně tam se totiž objevily fotky údajného OnePlus 7 s podporou 5G a několika dalšími specifikacemi. Tipař na Weibo tvrdí, že telefon bude mít tři verze, a to standardní, verzi Pro a Pro 5G. Poslední dvě budou mít shodné parametry až na podporu 5G. Jejich modelová označení budou GM1901,03,03 pro standardní variantu, GM1911,13,15,17 pro variantu Pro a konečně GM1920 pro variantu s podporou 5G.

K dalším parametrům modelu s 5G podle Weibo patří zakřivené sklo, 6,67 palcový Super Optic displej, Snapdragon 855 s 8 GB RAM a 256 GB interní paměti. Snímače by měly mít rozlišení 48 MPix, 16 MPix a 8 MPix. Telefon by měl běžet na Android Pie ve verzi 9.5.1 GM31CB. Je ovšem nutno tyto informace brát s rezervou, protože na displeji na fotce je vidět obrázek OnePlus 6T a dokonce ani modelové označení neodpovídá standardnímu značení modelů OnePlus.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.