Společnost Huawei představila koncem března v Paříži dvojici smartphonů P30 a P30 Pro. Výrobce k novým smartphonům nabídne i prémiový servis, který zahrnuje záruku na rozbitý či poškozený displej nebo zadní kryt.

Huawei P30 a P30 Pro – Tři měsíce bez starostí

Díky prémiovému servisu se nemusíte bát o poškození telefonu. S touto službou totiž automaticky získáváte nárok na jednu bezplatnou výměnu displeje nebo zadního krytu přístroje v případě jakéhokoliv náhodného poškození po dobu prvních třech měsíců od data registrace.

Po splnění podmínek registrace a aktivace (viz níže) si případného reklamačního protokolu nechte napsat, že uplatňujete Premium Servis.

Huawei P30

Kdo má na nadstandardní servis nárok?

Jste-li majitelem smartphonu Huawei P30 nebo P30 Pro, je potřeba pro získání této služby zaregistrovat se do Premium Servis. Registraci je nutné učinit v aplikaci HiCare přímo ve vašem novém smartphonu nejpozději do 15.4.2019. Také si uschovejte platný doklad o zakoupení, který umožní ověřit datum nákupu a bude potřebný pro uplatnění Premium Servisu. Služba platí pro všechny paměťové verze smartphonů Huawei P30 a P30 Pro.

Aktivace služby u Huawei P30 a P30 Pro zabere jen pár sekund:

  • Otevřete aplikaci HiCare ve vašem smartphonu.
  • Najděte registrační formulář pro službu Premium Servis, vyplňte IMEI telefonu a datum nákupu zařízení.
  • Záruka začne platit do 7 dní od úspěšné registrace, o čemž budete informováni přímo v aplikaci HiCare.

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeLace k dostání již v polovině dubna

Zájemci o nejnovější bezdrátová sluchátka Huawei FreeLace se dočkají již v druhé polovině dubna. Vybírat mohou ze tří barev: klasické černé, oranžové a smaragdově zelené. Za cenu 2039 Kč získají prémiový design, výborný zvuk a dlouhou výdrž baterie. Právě solidní baterie o velikosti 120mAh se postará až o 18 hodin poslouchání hudby, nebo 12 dní v pohotovostním režimu. Přitom už pětiminutové nabíjení zajistí až 4 hodiny plynulého poslechu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.