Ještě nemáte dost chytrých hodinek ? Preferujete levné a dostupné čínské modely s klasickým kulatým displejem a slušivým designem ? Pak by se vám možná mohly líbit další hodinky z e-shopu Cafago pod označením E28. Proč komplikovat název produkt jménem výrobce, že… Každopádně jsou k mání za velice zajímavou cenu, kterou pro naše čtenáře ještě vylepšíme slevovým kupónem, jak je ostatně v kraji zvykem. Takže co takové chytré hodinky mohou nabídnout ?

Není toho úplně málo a na první pohled zaujme kulatý barevný 0,96-palcový IPS displej s minimálními rámečky, kovové tělo a velmi zajímavým minimalistickým designem UI hodinek samotných. Uvnitř pak tepe úsporný čip DA10G 14585 a samozřejmě dojde i na senzor pro měření tepu, bez toho se snad už dnes nedělá ani topinkovač. Hodinky toho samozřejmě zvládnou i mnohem víc včetně měření všemožných sportovních aktivit, doručování notifikací a dalších. Potěší určitě klasické 20mm uchycení řemínku, voděodolná certifikace IP67, nabíjecí malý dok nebo 100 mAh kapacita baterie slibující až týden na jedno nabití.

A vaše peněženka nákupem chytrých hodinek E28 ani příliš nezapláče, protože se slevovým kupónem SS3464 jsou na e-shopu Cafago k mání je za 21.99 euro. Nabídka platí až do 30. dubna a samozřejmě zahrnuje i dopravu zdarma. Pokud je tedy místo na vašem zápěstí stále prázdné, tak by tyto chytré cibule možná stály za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.