Letošní model OnePlus 7 by se už pomalu mohl chystat mezi nás. Fakt, že od včerejška je OnePlus 6T nabízen se slevou by to mohl nenápadně naznačovat. A taky by mohly leccos naznačit rendery ochranných pouzder k tomuto telefonu. Ty tedy spíše než na termín uvedení odkazují na již několikrát diskutovanou pop-up kameru. A nejen na tu.

U renderů pouzder je zřetelně vidět otvor na horní hraně pro vysunovací fotoaparát a také poměrně velký výřez pro zadní modul kamery. Tu by měly tvořit tři snímače. Podle očekávání na spodní hraně chybí díra pro 3,5 mm audio jack, je tu jen otvor pro USB-C konektor a dva mikrofony.

Výřez pro snímač otisků prstů také chybí, takže jej lze očekávat v displeji OnePlus 7. Očekávat bychom měli i Snapdragon 855 s až 12 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Dále pak 6,5 palcový AMOLED displej, baterii s kapacitou 4000 mAh a podporou Dash Charging s výkonem 44 W.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.