O značce Honor by se jednoduše dalo říct, že produkuje kvalitu za relativně rozumnou cenu. Ti, kteří nechtějí možná zbytečně utrácet za top modely řady Huawei P30, si počkají na telefony Honor. Ano, značka připravuje modelovou řadu Honor 20. Dva z jejich silnějších zástupců už mají evropskou certifikaci EEC a o posledním modelu, konkrétně Honor 20 Lite se zatím příliš nemluvilo.

Je jasné, že půjde o „nejslabší“ telefon z celé řady, ale pořád to bude slušně vybavený přístroj. Na síti se objevily rendery, které jednak ukazují design Honor 20 Lite, ale také odkazují na některé z jeho parametrů. Na první pohled je tedy zřejmé, že Lite bude mít trojitý zadní fotoaparát.

Snímače fotoaparátu jsou uspořádány vertikálně a leží v levém horním rohu zadního panelu. Pod nimi je LED blesk. Vpravo od kamery najdeme snímač otisků prstů. Podle tipařů by primární senzor fotoaparátu měl mít 24 MPix, sekundární širokoúhlý snímač by měl mít 8 MPix a poslední dostane 2 MPix.

Podle dalších zpráv by měl mít Honor 20 Lite 6,21 palcový displej s rozlišením 2340×1080 pixelů a kapkovitým výřezem pro 32 MPix selfie kameru. Telefon by měl pohánět procesor Kirin 710 se 4 GB RAM a 128 GB interní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 3400 mAh. Kdy však dojde na představení řady Honor 20 dosud není známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.